Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası

0224 773 02 38
IMG-20170705-WA0000
5Tem 2017
Tem 5, 2017

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası İle Kalite Özel Eğitim Kursu Arasında Anlaşma

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Kalite Özel Eğitim Kursu arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Yapılan işbirliği ile Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin, yönetici ve çalışanlarının 12-20 yaş aralığındaki birinci derece yakınları, üniversite ve lise sınavlarına hazırlık hizmetlerinden ve ayrıca okul ders başarısını artırma ve eğitim rehberliği hizmetlerinden yüzde 15 indirim hakkı elde etti.

ODA ÜYELERİ, 1. DERECE YAKINLARI VE PERSONELLER YARARLANACAK

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası, üyeleri ile personellerine yönelik hizmet ağını genişletiyor. Attığı adımlarla başarılı çalışmalara imza atan oda yönetimi, eğitime de büyük önem veriyor. Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası, bu kapsamda, Yenişehir’de bulunan Kalite Özel Eğitim Kursu ile işbirliği yapma yoluna gitti. Yapılan protokolle, üyelerine, birinci derece akrabalarına ve personeline yüzde 15 indirim sağladı.

“ÜYELERİMİZE YÖNELİK HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Üye ve personeline yüzde 15 indirim imkanı veren protokol, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun ile Kalite Özel Eğitim Kursu’nun yetkilisi Salih Zeki Kara arasında imzalandı. Yapılan protokolü yorumlayan Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, “Çalışmalarımız, üyelerimize hizmet etmek için devam ediyor. Odaya kayıtlı olan üyelerimiz ve birinci derece yakınları, imzaladığımız protokol ile Kalite Özel Eğitim Kursu’ndan yüzde 15 indirim elde etti. Üye ve personellerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.IMG-20170705-WA0000

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.